

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 52 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.63mm |
| Type | High-Speed Rugged Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 15.7 A, 2.6 A, 4A |
| Voltage Rating | 300 V |
| Series | QFS |
| Contact Material | Bronze |
QRF8-052-05.0-L-D-A
FLHR4P008A0
SSM-109-L-DV
CES-150-01-T-D
BL2-072-G-700-95
1-2314822-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00