

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.635mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.1A |
| Voltage Rating | 285 V ac |
| Series | QSS |
| Contact Material | Bronze |
SSW-103-02-T-D-RA
SFM-135-02-L-D-A
G88MP081020CREU
MLE-105-01-G-DV-P-TR
SL-132-TT-11
FX6-60S-0.8SV(71)
LSH-030-01-G-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00