

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/11-STF |
| Contact Material | Tin |
SFML-105-02-L-D-K-TR
FLHP6C008C0
HCSD-05-01-N
SSQ-104-02-G-D
FLE-107-01-G-DV-K-TR
CLE-115-01-G-DV
RSM-105-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00