

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-106-13-G-S
ERF8-060-05.0-L-DV-K-TR-1
SFM-110-02-S-D-A-TR
CLP-106-02-L-D-K-TR
MMS-103-01-L-SV
SSQ-103-02-G-D
M50-3002045
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00