

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 1.2A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 50-FWL |
| Contact Material | Copper |
SFM-108-02-L-D
ESQ-108-34-G-D
UPT-08-03.0-01-L-V
SSQ-106-02-G-D
SSQ-110-02-T-D-RA
SSW-150-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00