

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V ac/dc |
| Series | m80 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-107-02-T-D-RA
SFM-110-01-S-D-A
SFC-115-T2-L-D-K-TR
SLW-108-01-T-S
SMM-104-02-S-D-K-TR
SSW-117-01-S-D
MHDAS2F026YDE10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00