

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.635mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | SlimStack |
| Contact Material | Copper |
| Series Number | 52901 |
ERF8-070-05.0-S-DV-L-TR
61303425721
SFMC-105-03-S-D
SSW-120-22-F-D-VS-K
A3C-28DA-2DSC(71)
61000621821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00