

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
M20-7893646
FLHR6C008C0
ESQ-120-24-T-D
SSW-120-22-F-D-VS-K
FLHR2P008C0
CLE-140-01-G-DV-A
FLE-106-01-G-DV-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00