

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.63mm |
| Type | High-Speed Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.8 A, 23.1A |
| Voltage Rating | 285 V |
| Series | QSS |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-120-13-L-D
CLT-115-02-S-D-A-K-TR
CLP-126-02-L-D
ESQT-125-02-F-D-500
61302015721
SL-108-T-12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00