

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | BSE |
| Contact Material | Bronze |
MHDAS2F030YDE10
FLHR3C008C0
SSQ-106-02-G-D
SMH-110-02-L-D
QSH-090-01-L-D-A-K-TR
SSQ-103-01-G-D
IPBS-102-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00