

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/12-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
SQW-108-01-F-D
89898-304LF
MHDAS2F030YDE10
SLW-112-01-G-S
SSM-108-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00