

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 52 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.635mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 10mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.6 A, 15.7A |
| Voltage Rating | 300 V |
| Series | QFS |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
FLHR4P008C0
10147075-2600RLF
SFMC-104-02-L-D-K-TR
ESQ-110-13-G-D
SSQ-107-02-T-S-RA
CLP-125-02-L-D-A
M22-7130942
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00