

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
SSM-108-L-DV-K-TR
213274-0004
TOLC-125-02-L-Q-A-1
SSW-136-01-F-D
SQW-120-01-F-D-VS
ERF8-020-07.0-S-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00