

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 180 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | High-Speed Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
SSM-116-L-SV
SSA-118-S-G
SS-110-TT-2-N
M80-5T10442MC
ESQ-110-12-G-S
FLE-106-01-G-DV-P-TR
20021321-00016C4LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00