

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FunctionMAX FX18 |
| Contact Material | Bronze |
SSM-115-L-DV
5150-B7A2 PL
354180 / 354180-E
SSQ-109-01-G-D
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00