

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
TLE-107-01-G-DV-A
SSQ-107-03-T-S
M20-6103245
10164227-0804A1RLF
SSW-105-02-F-D
HLE-120-02-F-DV-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00