

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 150 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SEI-110-02-GF-S-AB-TR
M22-7130942
A3A-20DA-2SV(71)
CLP-105-02-S-D-P-TR
SSQ-123-03-G-D
BCS-113-L-D-PE
IPS1-125-01-L-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00