

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SQT-115-03-F-D
SQT-106-01-L-D
SFC-115-T2-L-D-K-TR
SSW-120-22-F-D-VS-K
CLP-102-02-L-D
15210502601000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00