

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.635mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.8 A, 23.1A |
| Voltage Rating | 285 V |
| Series | QSS |
| Contact Material | Bronze |
CLT-105-02-G-D-A
SSQ-110-03-G-D
SSQ-112-02-G-S-RA
CES-109-01-T-D
613040243121
ESQ-102-14-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00