

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 42385 |
SSW-108-22-G-D-VS
SEAF-40-01-L-06-2-RA-GP-TR
SSM-108-L-SV
SQT-110-01-F-S-RA
TST04RB02T / 192991-0230
62301021021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00