

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/10-STF |
| Contact Material | Tin |
SEAF-40-01-L-04-2-RA-TR
ESQ-126-33-G-D
SSM-116-L-SV-BE
ESQ-105-44-G-D
SL-118-T-12
SSQ-108-02-G-S-RA
DF11-20DS-2DSA(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00