

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.6A |
| Voltage Rating | 194 V |
| Series | ERF5 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
61003221821
FLHP2C008C0
G125-MV12005M2P
SLW-114-01-T-S
RSM-110-02-L-D
61002021821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00