

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.6A |
| Voltage Rating | 194 V |
| Series | ERF5 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
354072 / 354072-E
833-87-016-10-001101
LSH-030-01-G-D-A
SSW-112-01-G-S
DF9-31S-1V(69)
SQT-108-03-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00