

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
M80-4612642
FS5-30-04.0-L-DV-TH-TR
CLP-110-02-F-D-BE-P-TR
CLP-112-02-F-D-P-TR
SFMC-105-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00