

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 56 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-117-69-G-T
61302821821
QSH-030-01-C-D-A-K-TR
FLE-105-01-G-DV-K-TR
SQW-116-01-L-D
61302211821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00