

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 80-FV |
| Contact Material | Copper |
M80-4800642
TLE-107-01-G-DV-A-K-TR
613013143121
5-2267440-5
HLE-105-02-G-DV-BE
SS5-80-3.50-L-D-K-TR
CLM-115-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00