

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/11-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
SSQ-107-01-G-S
SFM-115-02-L-D
ESW-132-12-G-D
IPS1-110-01-L-D
CLT-104-02-L-D
SFMC-105-T1-S-D
ESQ-113-44-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00