

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 26-FH |
| Contact Material | Copper |
613004216921
ST4-20-2.50-L-D-P-TR
613016216921
SSM-107-L-DV
SLW-106-01-T-S
SS4-50-3.00-L-D-K-TR
SQW-110-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00