

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/ 9-STF |
| Contact Material | Tin |
CLT-106-02-L-D-BE-A
61000611921
FLHT3P008A0
154808 / 154808-E
SL-132-TT-11
SSW-123-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00