

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ESQ-105-12-G-S
SSW-116-02-G-S
M52-5001045
ESQ-102-12-G-D
SSW-115-02-T-S
ESQ-113-14-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00