

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 550 V ac |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Gold (Contact), Gold Flash (Tail) |
| Contact Material | Bronze |
CLT-103-02-G-D-TR
M20-6103245
M83-LMT1M2N27-0000-000
M80-5111042
SSM-106-L-DV-P-TR
FLHR2P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00