

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 200 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.64mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Material | Copper |
| Series Number | 52885 |
SEAF-30-05.0-L-08-2-A-K-TR
SFM-125-02-S-D-A-P-TR
SSM-105-S-DV-1
SFM-105-02-L-D-A
CES-135-01-T-D
MPS-08-7.70-03-L-V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00