

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FunctionMAX FX18 |
| Contact Material | Bronze |
M50-4300545
SFM-105-02-S-D-A-K-TR
SSM-106-L-DV-K-TR
SSW-107-01-T-D
61082-061400LF
CLP-126-02-L-D
1-2314822-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00