

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
CES-110-01-T-S
G88MP201020CREU
61001213321
FX15SC-51S-0.5SV
LTH-050-01-G-D-A
CLM-110-02-H-D
G88MP241020CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00