

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | KK 254 |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 4455 |
354065 / 354065-E
SSW-115-01-F-D
M80-5131442
SSM-113-L-DV
M80-8502045
SFMC-104-01-L-D
BSH-060-01-L-D-A-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00