

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
FLHT4P008A0
803-87-010-10-001101
CLP-103-02-G-D
214114-0002
CLP-103-02-F-D
613016143121
ESW-104-12-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00