

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Series | HIF3FB |
| Contact Material | Copper |
690367182072
SSQ-106-03-F-S
CES-114-01-T-S
BCS-117-L-D-TE
SSW-102-22-F-D-VS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00