

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 64 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | PMC Mezzanine |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 71439 |
M80-8501445
10150097-3200RLF
A3C-50DA-2DSA(71)
613004216921
61302025721
SSQ-104-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00