

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-107-12-T-S
M20-7831046
SQW-112-01-L-D-VS-A
ESQ-103-12-L-T
ADF6-40-03.5-L-4-2-A
SSW-110-03-G-S
SSM-120-L-DH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00