

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/ 8-STF |
| Contact Material | Tin |
SEAF-30-05.0-L-08-2-A-K-TR
SSQ-107-03-T-S
ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR
ST4-10-2.50-L-D-P-TR
SQT-120-01-F-D
CLP-107-02-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00