

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.1A |
| Voltage Rating | 550 V ac |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
61303221821
MMS-106-02-L-SV
FLHP2P008C0
FLHT2P008A0
SSQ-106-02-G-D-RA
SSM-106-L-SV-K-TR
SMM-105-02-S-D-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00