

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | SMT |
| Stacking Height | 6mm |
| Current Rating | 2.6A |
| Voltage Rating | 235 V , 330 V |
| Series | TEMS |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
ASP-135029-01
SFM-120-02-S-D-A-K-TR
SEAF-40-06.5-S-06-2-A-K-TR
FLHT2C008A0
234201 / 234201-E
G88MP161020CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00