

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/ 6-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
SSA-130-W-G
G88MP201028CREU
HLE-108-02-L-DV
ESQ-113-13-G-D
MMS-102-01-L-SV
SLW-150-01-T-D
SSM-110-L-DV-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00