

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-120-12-T-D
SSW-140-01-T-S-LL
CES-108-01-T-D
61302425721
SSM-106-L-SV-K-TR
SSM-113-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00