

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.63mm |
| Type | High-Speed Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.8 A, 23.1A |
| Voltage Rating | 285 V |
| Series | QSS |
| Contact Material | Bronze |
CES-120-01-T-S
G125-MV12005M2P
AW 127-20/Z-T
CES-130-01-T-S
FX20-100S-0.5SV10
613040243121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00