

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 140 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 500mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FunctionMAX FX18 |
| Contact Material | Bronze |
SSM-125-L-DV-LC
CLT-104-02-F-D-A
SFML-120-T2-S-D
HLE-102-02-L-DV-BE
SS5-80-3.50-L-D-K-TR
SSW-111-01-T-D
QSH-060-01-L-D-A-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00