

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/ 9-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
ESQ-120-33-G-D
ESW-103-12-G-D
SFMC-104-01-S-D
SSM-109-L-DV
CLM-102-02-F-D
DF11-30DS-2DSA(05)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00