

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M80-4001042
SSW-102-02-T-D-RA
M80-8400445
SFM-105-T2-S-D-A-K-TR
503154-1090
M22-6360842
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00