

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 44 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
FLHP4C008A0
HDASE102YD-000LF
CES-113-01-L-D
SSQ-118-02-G-S-RA
ESQ-120-14-G-S
SSW-114-02-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00