

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 5mm |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
HLE-120-02-F-DV-BE-A
CES-128-01-T-S
UPS-02-07.0-01-L-V
SSW-120-22-F-D-VS-K
MMS-102-01-L-SV
SDL-120-T-10
M80-4C10405FC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00